Tesla Model 3 se ukazuje na nových fotografiích

Tesla Model 3 se dostane k prvním zákazníkům až na konci tohoto roku, tedy samozřejmě za předpokladu, že společnost neodloží zahájení prodeje. V České republice by se pak z Modelu 3 měli těšit první šťastlivci až v polovině roku 2018, a tak si počkáme ještě více než rok, než uvidíme první kousky na našich silnicích. Samotný Elon Musk se nechal slyšet, že by Tesla měly být schopna do konce tohoto roku dodat svým zákazníkům minimálně 100 000 Modelů 3, ale analytici ze společnosti Morgan Stanley už tak optimističtí nejsou, jelikož uvedli, že první várka se dostane do světa až v druhé polovině 2018.

Tak či onak, Model 3 je stále ještě ve fázi vývoje a testování, a tak jsme jej mohli zahlédnout opravdu jen sporadicky. Kromě výstavy při jeho představení, několika dalších ukázek a testovací jízdy na amerických silnicích, se elektromobil moc světu neukazuje. Na začátku měsíce ale Tesla pořádala ve své Gigafactory událost, kam se mohla podívat jen hrstka investorů na pozvání. V továrně na baterie představil Elon Musk investorům postup výroby, odpověděl na všechny jejich dotazy a poté jim také dovolil prohlédnout si Model 3 na vlastní oči. Několik návštěvníků neváhalo a okamžitě si elektromobil vyfotili a své snímky následně sdíleli na Instagram.

Ačkoli nám fotografie neříkají v podstatě nic nového, i tak je každý nový snímek vítaný. Na jedné z fotografií níže se nám například odhaluje interiér vozu, včetně obří dotykové obrazovky, kterou již známe z Modelu S a Modelu X. Pochopitelně jde stále jen o prototypy a proto na jedné z fotografií, zachycující podvozek Modelu 3, vidíme, že pod karosérií je vzduchoprázdno.

Electreck

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*