Tesla otevřela nový showroom, který je ideální pro české zákazníky

V rakouské Vídni se pár dnů před Vánocemi radovali z nové prodejny s logem Tesly. Americká společnost totiž na ulici Herrengasse otevřela nový showroom. Ten se tedy nachází v samotném centru Vídně a je mnohem reprezentativnější než do současnosti jediná prodejna Tesly v Tech Parku, což dokazuje i fakt, že se stala vlajkovou prodejnou Tesly v Rakousku. Bohužel jde skutečně jen o obchod. Supercharger a servis se stále nachází na staré adrese Gutheil-Schoder-Gasse 17.

V novém showroomu si v současné době můžete prohlédnout Model X a Model S. Příští rok by zde samozřejmě měl být dostupný i cenově přijatelnější Model 3. Podle oficiální tiskové zprávy bude v novém showroomu možné převzít si vůz okamžitě poté, co si jej vyberete a zaplatíte. Doposud bylo nutné počkat, až vám jej Tesla doveze z kompletačního střediska v Nizozemsku.

Tím nejdůležitějším pro české a slovenské zájemce, kteří uvažují showroom navštívit, je ale to, že v něm naleznete českého prodejce, na kterého se můžete obrátit. S tím se můžete pohodlně domluvit na všech podrobnostech ve vašem rodném jazyce a objednávka pro vás tak bude mnohem jistější a pohodlnější.

hybrid, reddit

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*